خرید گونیا مویی

خرید گونیا مویی | ایران KW

گونیا چیست؟

ابزارهای اندازه‌گیری در هر صنعتی نقش بسیار مهمی ایفا می کنند. با ما باشید تا در این مقاله از ضروریات حضور ابزارهای اندازه‌گیری در صنایع و یکی از ابزارهای مهم اندازه گیری یعنی گونیا مویی با شما صحبت کنیم.
علم اندازه‌گیری نه تنها در صنعت، بلکه در زمینه‌های مختلف مانند، ورزش و مسابقات، تکنولوژی، فضاهای آکادمیک و غیره کاربرد دارد. به طور کلی اندازه‌گیری دقیق منجر به کار دقیق می شود. اندازه‌گیری مترولوژی برای طول، جرم و زمان است و باقی کمیت‌ها از این کمیت گرفته شده‌اند.تمامی مسائل گفته شده باعث شده تا اندازه‌گیری از مهمترین پارامترهای صنعت باشد. در اندازه‌گیری در واقع، ما کمیت مورد نظر را با واحد قراردادی بین‌المللی مقایسه می‌کنیم. برای مثال، طول یک وسیله را با واحد متر مقایسه می‌کنیم. همین مطلب باعث شده تا اندازه‌گیری را یک پارامتر مقایسه‌گر بنامند. مترولوژی علمی بسیار پویاست، به طوری که علاوه بر استفاده از کولیس و مانند آن، از ابزارهای جدید و دیجیتالی نیز بهره می برد و همواره به روز است. ابزارهای اندازه‌گیری امروزه در بازار نقش بسیار مهمی دارد. این به این خاطر آن است که رقابت بین صنایع در بازار تولید، بر سر تولید محصولات با کیفیت تر و دقیق‌تر است. از این روز در هر صنعتی، ابزارهای اندازه‌گیری دقیق از ملزومات ضروری است.ابزارهای اندازه‌گیری بر تولید محصول با کیفیت‌تر و دقیق‌تر، و در نتیجه بازار محصول بهتر تاثیر بسزایی دارند. به عنوان مثال، ابزارهای کالیبراسیون بر کنترل کیفیت محصول تولیدی موثرند. برای اندازه‌گیری دو پارامتر دقت در اندازه‌گیری و یکای مورد استفاده در اندازه‌گیری مهمترین عوامل است. معمولا اعدادی که در صنایع به عنوان نتیجه اندازه‌گیری بیان می شود، دارای درصدی از خطا نیز است. برای مثال طول یک جسم بیانگر اندازه دقیق طول آن نیست. اینجاست که جایگاه ابزارهای دقیق اندازه‌گیری و دقت در اندازه‌گیری مشخص می‌شود. اندازه‌گیری دقیق زمانی اتفاق می‌افتد که خطای موجود در مقایسه با میزان اندازه‌گیری شده عددی بسیار کوچک شود.در این بخش از همراهی با گروه تولیدی kw ،متوجه شدید که گونیا چیست.شما امکان خرید زاویه سنج را علاوه بر گونیا مویی از مجموعه ی تولیدی kw دارید.


دقت در اندازه‌گیری از عوامل مختلفی تاثیر می‌پذیرد که در زیر به برخی از آن‌ها اشاره می‌کنیم:
۱-مهارت فرد اندازه‌گیری کننده در تخمین
۲-نحوه و ساختار اندازه‌گیری
۳-مقدار رزولوشن یا تفکیک پذیری وسیله اندازه‌گیری
۴-مقدار تفکیک پذیری چشمی
۵-تجهیزات مورد استفاده برای اندازه‌گیری.همچنین در مورد میزان خطای اندازه‌گیری، عوامل زیر تاثیرگذارند:۱-نحوه محاسبه و تخمین خطا۲-استفاده از یکا و ارقام با معنی و غیره.

گونیا مویی | ایران KW

اکنون که با مفهوم اندازه و اندازه گیری آشنا شدیم،به تعریف ابزارهای اندازه گیری و معرفی یکی از پرکاربردترین آنها یعنی گونیا مویی می پردازیم.ابزار اندازه گیری را می‌توان مجموعه ی ابزاری به ‌منظور اندازه برداری، سنجش یا اندازه گذاری دقیق فرایندهای تغییر پذیر دانست. متغیرهایی چون وزن، مسافت، حرارت، جابجایی و… را می‌توان بخشی از این سنجش نامید. ناگفته پیداست که دقت،رابطه مستقیمی بر کیفیت محصول نهایی خواهد داشت. این دقت را می‌توان به کمک ابزارهای دقیق سنجش اندازه تا حد زیادی تأمین کرد. در بسیاری از فرآیندهای صنعت،ساخت و ساز و... به دقتی گاهی تا صدم میلی‌متر هم نیاز خواهیم داشت که تنها ابزار بسیار دقیق سنجش می‌توانند کاربر را از درستی چنین بازه‌ای از دقت مطمئن سازند.در ابتدا به این سوال که گونیا چیست،پاسخ می دهیم.یکی از وسایل پرکاربرد که در بسیاری از پروژه ها جهت اندازه گیری و درج زوایای مورد نیاز مورد استفاده قرار می گیرد، گونیا است.گروه تولیدی kw  با سابقه ی طولانی در طراحی و ساخت انواع ابزار اندازه گیری از جمله: گونیا لبه دار،گونیا فلزی،گونیای بنایی،گونیا نجاری،گونیای مرکب و گونیا لیزری آمادگی همکاری با ارگانها،شرکت ها،اشخاص حقیقی و حقوقی را در جهت تولید کردن انواع گونیا دارد.از جمله پرکاربرد ترین موارد استفاده از گونیا مویی در نجاری و صنایع وابسته به آن می باشد.شما برای خرید گونیا نجاری،خرید گونیا مرکب نجاری و در کل خرید انواع گونیا نجاری با مجمو عه یkw تماس حاصل نمایید تا تیم پشتیبانی ما راهنمایی های لازم را به شما عزیزان ارائه نماید.kw بهترین مرجع برای پاسخ دادن به سوالات شما در مورد قیمت گونیا مویی،قیمت گونیا فلزی،قیمت گونیا مرکب نجاری،قیمت گونیا مرکب،قیمت گونیا صنعتی،قیمت گونیا دیواری و قیمت انواع گونیا نجاری می باشد.


خرید اینترنتی گونیا مویی

گونیا انواع گوناگونی دارد که به معرفی چند نوع از آن می پردازیم.گونیای معمولی (گونیای ۹۰ درجه) :این گونیا که به گونیای ۹۰ درجه نیز معروف است از یک زبانه و یک بازو تشکیل شده که زبانه تحت زاویه ۹۰ درجه داخل بازو قرار گرفته است. این گونیا از نظر جنس دارای انواع مختلف چوبی، فلزی وترکیبی از چوب وفلز و در طول های ۱۵۰، ۲۰۰، ۲۵۰، ۳۰۰ میلی متر ساخته می شود.در برخی مواقع زبانه گونیای ۹۰ درجه مدرج نمی باشد که در این صورت فقط برای صحت گونیایی بودن قطعه کار و خط کشی استفاده می شود . ولی اگر زبانه گونیا مدرج باشد علاوه بر خط کشی، برای اندازه گیری نیز می توان از آن استفاده کرد. گونیای فارسی ثابت:در بیشتر کارهای قالب سازی و غیره زاویه ۴۵ درجه مورد نیاز می باشد. به این منظور برای سهولت در کارها گونیایی ساخته شده است که زاویه ۴۵ درجه را می توان با آن رسم کرد. و از آنجایی که برش های ۴۵ درجه را درکارهای صنایع چوب ، فارسی می گویند نام این وسیله گونیای فارسی ثابت نام دارد.تیغه این گونه نسبت به دسته آن تحت زاویه ۴۵ درجه قرار گرفته است، البته به وسیله این گونیا می توان دو زاویه ۴۵ و ۱۳۵ درجه را ترسیم کرد.گونیای تاشو (باز شو) : هرگاه بخواهیم روی قطعه ی کار

زوایای مختلف ایجاد کنیم از گونیای تاشو استفاده می کنیم.گونیای تاشو وسیله ی ساده ای است و در شرایط مختلف به صورتهای گوناگون ساخته می شود. این وسیله را می توان تماماً از جنس چوب، فلز، پلاستیک و یا ترکیبی از فلز وچوب ساخت.این گونیا از یک بازو ویک زبانه تشکیل شده است ، زبانه آن از قسمت وسط دارای شکافی است که باعث می شود زبانه به عقب و جلو حرکت کند. نکته ایی که در مورد گونیای تاشو باید بدانیم این است که این وسیله دارای درجه بندی نیست. بنابراین در هنگام استفاده از گونیای تاشو لازم است که از نقاله نیز استفاده شود. بدین صورت که پس از تنظیم ، با مطابقت گونیا با یک نقاله، مقدار زاویه را تنظیم می کنیم .گونیای چرخنده شکل دیگری از گونیای تاشو است این گونیا از دو بازو تشکیل شده است که با پیچی حول یک محور می چرخد و به وسیله آن می توان زوایای خارجی و داخلی قطعه کار را امتحان کرد. گونیای چرخنده همچنین برای رسم زوایای مختلف استفاده می شود. با این گونیا می توان زوایای ۵ تا ۱۸۰ درجه را ترسیم کرد.گروه تولیدی kw در خدمت شما ست تا بهترین نمونه های زاویه سنج و گونیا مویی را با بالاترین میزان کیفیت تقدیم حضورتان کند.


و اما گونیا مویی چیست؟همه ی ما تا به حال اسم گونیا را شنیده ایم و در طول تحصیل نیز با آن کار کرده ایم.در قسمت پیشین به این سوال که گونیا چیست،پاسخ دادیم.گونیا مویی نیز دقیقا عین همان است اما ابعاد بزرگ تری دارد و در صنعت از آن استفاده می شود این ابزار یکی از وسیله های اندازه گیری دقیق است که دارای زاویه نود درجه می باشد و همین امر باعث می شود تا کار با آن بسیار راحت و آسان شود و شما می توانید در مصارف گوناگون مانند: نجاری، صنعتی و حتی مصارف خانگی نیز از آن استفاده نمایید. این ابزار به صورت دستی مورد استفاده قرار می گیرد و در سایز ها و اندازه های مختلفی تولید و روانه بازار شده است. این محصول در اندازه های مختلف وجود دارد که بزرگ ترین آن ۱۰۰ سانتی متر می باشد.گونیا مویی دارای زاویه های مختلف ۴۵ درجه ، ۹۰ درجه و ۱۲۰ درجه می باشد .گونیا مویی دارای سایزهای مختلف از ۵ سانت الی ۳۰ سانت می باشد .گونیا مویی ۹۰ درجه دارای برندهای مختلف اینسایز ، آسیمتو ، آکاد ، میتوتویو ، آلاتا ، داسکوا ، چینی INSIZE ، ASIMETO ، ACCUD ، MITUTOYO ، ALATA ، DASQUA می باشد .

قیمت گونیا مویی | ایران KW

کاربرد گونیا مویی چیست؟از گونیا مویی به منظور خط کشی، سنجش میزان صافی سطح جسم و قطعه ی کار، تشخیص دادن زاویه نود درجه بین سطح های مختلف به صورت کاملا دقیق ، کنترل درجه های زوایای متفاوت و کار هایی از این قبیل استفاده می شود. این ابزار در صنعت چوب و نجاری بیشترین کاربرد را دارد از دیگر مصارفی که از این ابزار استفاده می کنند می توان به فلز کاری، برش کاری و … اشاره کرد.مزیت های استفاده از گونیا مویی:گونیا مویی بهترین وسیله برای خط کشی صاف و دقیق و نود درجه می باشد به همین دلیل سبب می شود تا اشخاصی که با چنین کار هایی سر و کار دارند خطوط مختلفی را روی فلز، چوب و یا هر سطح دیگری به طور صاف و درست رسم کنند و در نهایت برش دقیق و درستی داشته باشند که ظرافت کار آن ها را دو چندان می کند.ویژگی های گونیا مویی:گونیا مویی که کاربرد های فراوانی دارد از مواد اولیه

مرغوب و با کیفیتی تولید می شود و دوام بسیار بالایی دارد و می توان در طول سال های دراز هم از آن استفاده کرد.لازم به ذکر است این وسیله اندازه گیری بسیار حساس می باشد بنابراین اصول نگه داری بسیار خاصی دارد و همچنین جنس این قطعه کار باید از فولاد ضد زنگ با بهترین کیفیت تهیه شود تا در اثر کار کردن زیاد بله های آن آسیب نبیند. در برخی از نوع های آن نیز از یک روکش کرومی برای مقاومت بیشتر بهره برده است البته جنس های دیگری از آن نیز همچون گونیا مویی گرانیتی و … نیز تولید شده است که به تبع قیمت های متفاوتی با یکدیگر دارند و هر یک ویژگی های منحصر به فرد خود را دارا هستند. این ابزار از دقت زاویه داخلی و زوایه بیرونی مختلف برخوردار می باشد که می توانید مناسب با نیاز و کاربرد خود آن را تهیه نمایید.


خرید اینترنتی گونیا مویی | گونیا مویی

خرید اینترنتی گونیا مویی:مجموعه ی تولیدی kw انواع مختلف ابزار های اندازه گیری را در اختیار متقاضیان قرار داده است که یکی از این وسیله ها گونیا مویی می باشد که به خاطر کاربردی که دارد بسیار پر فروش و پر طرفدار می باشد. به منظور خرید این دستگاه ساده و پر کاربرد می توانید با چند ضربه به روی صفحه گوشیتان و بدون مراجعه حضوری و به صورت اینترنتی از kw محصول مورد نظر خود را با قیمت بسیار مناسب و با کیفیت خریداری کرده و ظرف چند روز تحویل بگیرید.شما علاوه بر خرید اینترنتی گونیا مویی، می توانید به طریق اینترنتی، گونیا لبه دار، گونیا فلزی، گونیا فارسی بر، گونیا نقاله فلزی، گونیا مرکب نجاری، گونیا مهندسی و گونیای متحرک را نیز خریداری نمایید.با انتخاب kw به عنوان مرجع خرید انواع گونیا،به مشتری دائمی ما تبدیل خواهید شد.