خرید زاویه سنج

KW

زاویه سنج دیجیتال

زاویه سنج ،ابزاری جهت سنجش زاویه ی یک شیب، ارتفاع یا بلندی یک جسم با توجه به نیروی جاذبه می‌باشد. این وسیله به نام ‌های زاویه سنج،شیب نما، اندازه گیر شیب، گرادیان سنج ، اندازه گیر سطح و نیز انحراف نما شناخته می‌شود. شیب سنج می‌تواند هم شیب‌های رو به بالا (شیب مثبت یعنی شیبی که توسط بیننده هنگامی که از پایین به بالا نگاه می‌کند) و هم شیب رو به پایین (شیب منحنی یعنی شیبی که توسط بیننده هنگامی که توسط بیننده هنگامی که از بالا به پایین نگاه می‌کند) را اندازه‌گیری کند. زاویه سنج ها دو گونه هستند. ۱- زاویه سنج دستی ۲-زاویه سنج دیجیتال. در این قسمت به تعریف و ویژگیهای زاویه سنج دیجیتال می پردازیم. زاویه سنج دیجیتال یکی از ابزار هایی است که برای اندازه گیری دقیق زاویه به کار می رود. امروزه ابزارهای اندازه گیری نقش بسزایی در صنعت ایفا می‌کند.
یکی از ابزارهایی که برای کنترل زاویه مورد استفاده قرار می‌گیرد زاویه سنج دیجیتال است.همان‌ طور که می دانید ابزار و تجهیزات مورد استفاده در صنعت باید دقیق و بدون اشتباه کار خود را انجام دهند.هرچه ابزار دقیق‌تری داشته باشید، کار پایانی شما دقیق و بی‌نقص اجرا خواهد شد. حتی بهترین اساتید هم با دستگاه‌های خراب امکان ،اجرای یک کار بی‌نقص و تمیز را ندارند. یکی از دستگاه‌هایی که برای تنظیم و کالیبره کردن ابزار صنعتی مورد استفاده قرار می‌گیرد، زاویه سنج دیجیتال است این دستگاه‌ها با دقت دهم میلی متری به شما اطمینان می‌دهد که ابزارتان درست و دقیق برش را انجام می‌دهد.گونیا مویی و زاویه سنج دیجیتال از جمله محصولات،مجموعه ی تولیدی kw می باشد. 


زاویه سنج دیجیتال ،برای اندازه گیری دقیق انحراف زاویه‌ای از خط افقی یا عمودی طراحی شده است. زاویه سنج دیجیتال بر روی سطح مورد نظرتان نصب می‌شود و انحراف زاویه‌ای و جهت آن را نشان می‌دهد.این دستگاه از آلیاژ آلومینیوم سبک و بادوام ساخته شده است که در زیر دستگاه سه آهنربا برای نصب بر روی سازه‌های فولادی و انواع تیغه قرار دارد.اساس کار زاویه سنج دیجیتال شبیه به ژیروسکوپ‌های موجود در استارت فوم‌هاست. در واقع اپ های زاویه سنج و تراز مترهای موبایل اطلاعات خود را از این حس‌گر دریافت می‌کنند. برای این کار معمولاً از سنسورهای ۹ محوره استفاده می‌شود. بدین ترتیب که سه محور برای سنس کردن شتاب خطی، سه محور برای شتاب سنج زاویه‌ای و سه محور باقی مانده که محور قطب نما شناخته می‌شود.روش استفاده کردن از زاویه سنج به این صورت است که: ابتدا دستگاه را روشن کنید.
دستگاه را از قسمت آهنربایی بر روی سطح صفحه اره میزی قرار دهید و دکمه ZERO را فشار دهید تا عدد نمایشگر صفر را نشان دهد. سپس زاویه سنج را بر روی تیغه قرار دهید تا زاویه دقیق تیغه را نمایش دهد.به همین سادگی می‌توان اندازه زاویه و میزان انحراف تیغه را به دست آورد. با استفاده از این دستگاه از این پس با سرعت و دقت بیشتری امکان تنظیم زاویه تیغه اره فارسی بر، اره میزی را خواهید داشت.مزیت مهم استفاده از این

دستگاه این است که برای تنظیم و کالیبره کردن دستگاه نیاز به استخدام یا پرداخت دستمزد به کارشناس برای کالیبره کردن دستگاه نیست. خودتان به‌ سادگی امکان تنظیم دستگاه در بهترین حالت را خواهید داشت. امروزه مدیریت زمان و هزینه‌ها بسیار مهم است و با توجه به وجود زاویه سنج، بهتر می‌توانید دقت و صحت عملکرد دستگاه خود را بررسی کنیم. مجموعه ی تولیدی kw، تولید کننده ی انواع زاویه سنج تو خالی،زاویه سنج تو پر، زاویه سنج مولتی انجل، زاویه سنج دیجیتال insize، زاویه سنج دیجیتال بوش و نقاله زاویه سنج می باشد.شما علاوه بر خرید محصولات فوق، می توانید گونیا مویی و خرید اینترنتی گونیا مویی را نیز داشته باشید.
تیم کاری kw با ترکیبی از اعضای جوان و با تجربه در تلاش است تا با بهره گیری از تکنولوژی روز بتواند بستری امن، منصفانه و سریع برای معامله اقلام مورد نیاز مشتریان، علی‌الخصوص صنایع ایجاد کند. در KW قصد داریم ضمن تأکید بر رعایت اخلاق حرفه ای و شفافیت مالی در معاملات، کالای با کیفیت را با قیمتی مناسب به مشتریان عزیز عرضه کنیم و با به کارگیری سرویس‌های حمل و نقل سریع و امن کالا، راه‌حل هایی ویژه برای تحویل به موقع سفارشات ارائه دهیم.kw،علاوه بر تولید زاویه سنج با تولید گونیا مویی و امکان خرید اینترنتی گونیا مویی در خدمت شما هم وطنان گرامی می باشد.


خرید اینترنتی زاویه سنج دیجیتال

برای درک بهتر و در نتیجه خرید بهتر،انواع زاویه سنج ها را به شما با توضیح مختصری معرفی می نماییم.زاویه سنج با خط کش متغیر:خط کش آن بر حسب طول قطعه قابل تنظیم است. با این زاویه سنج می توان زوایای ۱۰ تا ۱۷۰ درجه را اندازه گیری کرد. سر خط کش تحت زاویه ۴۵ درجه ساخته شده است تا بتوان در کنترل زوایای ۴۵ و ۱۳۵ درجه از آن استفاده کرد.الف:زاویه سنج اونیورسال :برای اندازه گیری دقیق زوایا بکار می رود و در انواع ساختمانی مختلف مانند ورنیه دار – ساعتی – نوری – الکترونیکی ساخته می شود.
۱ – زاویه سنج اونیورسال ورنیه دار:برای اندازه گیری و کنترل زوایا تا دقت ۵ دقیقه به کار میرود. این زاویه سنج از قسمت های مختلفی تشکیل شده است ۱ – گونیای ثابت ۲ – خطکش متحرک ۳ – ورنیه ۴ – پیچ تثبیت صفحه داخلی ۵ – اهرم دستی ب: زاویه سنج اونیورسال ساعتی:دقت اندازه گیری ۵ دقیقه صفحه داخلی زاویه سنج به ۴ زاویه قائم و هر کدام به ۹۰ درجه و هر درجه به ۱۲ قسمت مساوی تقسیم شده است بنابراین هر تقسیم مشخص کننده ۵ دقیقه است و در هنگام خواندن اندازه صفحه داخلی بوسیله ذره بین با بزرگنمایی معینی کاملا قابل رویت بوده و در ممفابل فلش قابل خواندن است .ج:زاویه سنج اونیورسال الکترونیکی:دقت اندازه گیری با این زاویه سنج تا ۱۰۰/۱ درجه و اندازه از روی صفحه نمایشگر بوسیله لامپ هایی قابل خواندن می شوند.


گونیای مرکب:این وسیله ابزار مناسبی برای اندازه گیری و کنترل زوایای قطعات است . به دلیل اهمیت گونیای مرکب به شرح قطعات آن می پردازیم.خط کش مدرج:به طول های ۲۰۰ تا۶۰۰ میلیمترساخته میشود و معمولا طول ۳۰۰ میلیمتری مورد استفاده بیشتری داردیک روی خط کش با تقسیمات ۰.۵ میلیمتری و ۳۲/۱ اینچ بر روی دیگر تقسیمات۱ میلیمترو ۶۴/۱ اینچ است. در یک طرف خط کش شیاری در امتداد طول به منظور سوار کردن روی سر گونیایی پیش بینی شده است.سر گونیایی:این قطعه از بدنه اصلی با زوایای ۹۰ و ۴۵ درجه جهت کنرل زوایا و تراز ثابت و سوزن خطکش تعیین شده است.سر زاویه یاب :این قسمت از بدنه اصلی نقاله – تراز و دو پیچ قفل کننده روی بدنه و یک مهره قفل کننده خط کش روی نقاله تشکیل شده است. نقاله از یک صفحه نیم دایره ای تشکیل شده است که از صفر تا ۱۸۰ درجه در دوجهت موافق و مخالف عقربه های ساعت درجه بندی شده است این صفحه در داخل بدنه اصلی قابل دوران است با سوار کردن خط کش مدرج روی نقاله گونیای مرکب یک زاویه سنج بدست می آید که از آن در اندازه گیری و کنترل زوایا تا دقت ۱ درجه استفاده میشود.برای اندازه گیری و کنترل سطوح افقی پایه صاف بدنه اصلی روی سطح مورد نظر قرار می دهیم و قفلهای نقاله را آزاد می کنیم با جابجا کردن تراز حباب را در وسط کپسول قرار میدهیم حال اگر نقاله صفر را نشان دهد سطح قائم است در غیر این صورت می توان مقدار انحراف را از روی نقاله خواند.سر مرکز یاب:از یک قطعه شیار V شکل و مهره ثابت کننده خطکش تشکیل شده است. با سوار کردن خطکش مدرج روی سر مرکز یاب و قفل کردن آن بوسیله مهره خط کش در امتداد نیم ساز شیار V شکل قرار می گیرد.

KW

KW

اما همانطور که در قسمت قبل با زاویه سنج دیجیتال آشنا شدید،بهترین انتخاب کماکان همان است.شما با خرید اینترنتی زاویه سنج دیجیتال از مجموعه ی تولیدی kw ،علاوه بر این که امکان انتخاب محصولی با کیفیت و با قیمت مناسب را خواهید داشت،می توانید در وقت و هزینه ی رفت و آمد خود صرفه جویی نموده و به راحتی خریدی آسان و مطمئن را انجام دهید.ما در kw با فراهم آوردن محصولات متنوع ،امکان خرید زاویه سنج دیجیتال و خرید زاویه سنج دستی را برای شما فراهم آورده ایم. زاویه سنج دیجیتال بوش و زاویه سنج دیجیتال insize از دیگر محصولات قابل عرضه می باشند.
فروشگاه اینترنتی kw ، بستری مناسب جهت مشاوره و خرید اینترنتی ابزار آلات اندازه گیری برای افراد حرفه ای و یا علاقه مند به فنون مختلف است.همچنین مرجعی برای بهتر دیده شدن انواع ابزار آلات و توانمندسازی کاربران گرامی در شناخت ابزار آلات و کسب مهارت در کارهای فنی است. فروشگاه اینترنتی kw، امکان خرید آنلاین و ارسال مطمئن انواع ابزار آلات اندازه گیری از جمله گونیا مویی، گونیا لبه دار، گونیا فلزی، گونیای بنایی، گونیا نجاری،گونیا شیشه بری و گونیای مرکب را در هر زمان و مکانی میسر کرده است. شما می توانید پس از کسب اطلاعات لازم در سایت و مقایسه محصولات با برندهای مختلف، انتخاب راحت و مطمئنی را تجربه کنید.